Latvijas Direct Connect hubi

Kvalitatīvs Latvijas DC++ hubu saraksts saraksts, kurš regulāri tiek atjaunots ar jaunākām izmaiņām. Mūsdienās daudzi vairs neatceras, ka Direct Connect un to hubi pirms vairākiem gadiem bija populārākā vieta failu meklēšanai un lejupielādei. Izvēlies sev tīkamāko Latvijas hubu, kurā varēsi meklēt un dalīties ar dažādiem failiem, kā Latviešu dziesmas, multfilmas, mūzika un filmas latviski.

2017. gada populārākie Latvijas DC++ hubi
Nr. Nosaukums Adrese Failu apjoms Statuss
1. TsdHub dchub://tsdhub.info:411 ~310TB Strādā
2. Jurmala dchub://jurmala.sytes.net ~246TB Strādā
3. Talsi dchub://kuums.lv ~39TB Strādā
4. Dvinsk dchub://hub.odvinsk.ru ~28TB Strādā
5. DCraft dchub://dcraft.sytes.net:411 ~26TB Strādā
6. Mezciems dchub://mezciems.no-ip.org ~18TB Strādā
7. 8Club dchub://8club.org ~10TB Strādā

Kas ir Direct Connect un DC++?

Direct Connect (DC) ir P2P failu apmaiņas protokols. DC tīkla lietotāji pieslēdzas hubiem un lejupielādē failus viens no otra. Ja BitTorrent tīklā iespējams veikt anonīmu torrentu failu lejupielādi, tad DC tīklā faili tiek lādēti no konkrētiem lietotājiem pie kuriem esi pieslēdzies.

DC++ hubi Latvijā

Lietot DC tīklu un DC++ programmu ir ļoti vienkārši un ir jāsaprot tikai dažas pamata lietas:

Šāre – tie ir faili ar kuriem tu esi gatavs dalīties ar citiem huba lietotājiem. Tā ir tava datora cietā diska mape, kurā citi lietotāji varēs ienāks, apskatīties un lejupielādēt jebkuru failu. Daudzos hubos ir noteikt minimālais failu apjoms ar ko ir nepieciešams dalīties, lai kļūtu par huba lietotāju.

Hubs – ir serveris, kuram pieslēdzās visi ar DC programmu starpniecību, piemēram, DC++ bezmaksas protama.

Slots – ir skaitlis cik daudz lietotāji varēs lejupielādēt failus vienlaicīgi no tava failu kataloga. Šis arī ir viens no kritērijiem, kuru hubi nosaka, ka priekšnosacījumu, lai tiem pieslēgtos.

DC++ ir bezmaksas programma ar kuras palīdzību ienāk hubos, kur cilvēki apmainās ar dažādiem filmām, kā filmas, mūzika un spēles. Katrs DC++ programmas lietotājs piedāvā šos failus viens otram un tā notiek DC tīkla darbība. Huba aktīvie lietotāji vienkārši dalās ar saviem failiem. DC++ programmas alternatīva ir RevConnect, kura piedāvā lejupielādēt vienādos failus vienlaicīgi no dažādiem cilvēkiem, kas paātrina kopējo faila lejupielādes ātrumu no huba un iecienītā filma latviski vai mūzika nonāk ātrāk uz tava datora.