Krievijas torrenti

Kvalitatīvs krievu (rus) torrentu trakeru saraksts, kurā ir atrodami 2017. gada Krievijas populārākie torrenti ar un bez reģistrācijas. Torrentu lapu informācija regulāri tiek atjaunots ar jaunākajām torrentu lapu adresēm un citu noderīgu informāciju. Atrodi sev filmas krievu valodā ar piemērotāko krievu torrent trakeru bez reģistrācijas un lejupielādē citus torrentu failus vai meklē filmas online šeit.

2017. gada populārāko krievu torrentu saraksts
Nr. Nosaukums Adrese Lietotāji Reģistrācija Statuss
1. Rutracker http://rutracker.org 83M Ir Strādā
2. LostFilm http://www.lostfilm.tv 29M Ir Strādā
3. Kinozal http://kinozal.tv 18.8M Ir Strādā
4. Rutor http://rutor.info 17.5M Nav Strādā
5. Fast Torrent http://fast-torrent.ru 16.4M Nav Strādā
6. Torrentino http://torrentino.me 15.4M Nav Strādā
7. Tfile http://tfile.co 12.2M Nav Strādā
8. Torrent-Games http://torrent-games.net 10.7M Nav Strādā
9. MegaShara http://megashara.com 4.4M Ir Strādā
10. Tapochek http://tapochek.net 3.8M Ir Strādā
11. HDClub http://hdclub.org 3.4M Ir Strādā
12. HDReactor http://hdreactor.org 2.9M Nav Strādā
13. Torrent Baza http://torrent-baza.net 2.8M Nav Strādā
14. RiperAM http://riperam.org 2.7M Nav Strādā
15. PiratBit http://pb.wtf 2.5M Nav Strādā
16. Katushka http://katushka.net 2.4M Nav Strādā
17. AniDUB http://tr.anidub.com 2.4M Ir Strādā
18. Top Torrent http://top-torrent.ws 2.0M Nav Strādā
19. RUS-media http://rus-media.org 1.4M Nav Strādā
20. Free Torrents http://free-torrents.org 1.0M Ir Strādā
21. BigFANGroup http://bigfangroup.org 0.92M Ir Strādā
22. Uniongang http://uniongang.net 0.64M Ir Strādā
23. RG football http://rgfootball.net 0.66M Ir Strādā
24. RapidZona http://rapidzona.com 0.64M Nav Strādā
25. RusTorrents http://rustorrents.info 0.54M Nav Strādā
26. Bitru http://bitru.org 0.52M Nav Strādā
27. BlueBird http://bluebird-hd.org 0.51M Ir Strādā

* Apmeklējuma dati no Similarweb.com

Apmeklētākās krievu torrentu lapas

Krievijas vadošās torrentu trakeru lapu skaits dinamiski mainās. Varas iestādes mēģina cīnīties ar autortiesību pārkāpumiem, tomēr ir arī veiksmīgi piemēri, kuri spējuši nodrošināt savu darbību vairāku gadu garumā, lai piedāvāt filmu un citu failu apmaiņu krievu valodā bez pārtraukumiem. Pārsvarā visu lielāko krievu torrentu lejupielāde tiek piedāvāta tikai reģistrētiem lietotājiem.

RuTracker

RuTracker ir lielākas Krievijas torrentu trakers, kurā var atrast praktiski visu, ko vien sirds kāro. Filmas krievu valodā, mūzika, spēles un beidzot ar nestandarta velmēm. Neskatoties, ka šī lapa ir daļēji bloķēta Krievijas teritorijā, tai ir vairāk kā 13 miljonu reģistrēto lietotāju.

LostFilm

Lostfilm.tv Krievijas torrentu trakers specializējas uz seriālu torrentiem. Tā ir lielāka krātuve ar seriālu torrentiem krievu valodā un tajā ir pieejami arī ārzemju torrenti kvalitatīvā dublētā krievu valodā. Jaunākie seriāli parādās pārsteidzoši ātri pēc pirmizrādes.

krievu torrenti

Kinozal

Kinozal.tv ir Krievijas foruma bāzēts torrentu trakers, kurā ir atrodamas tikai filmas. Tā katalogā ir atrodamas, kā jaunākie grāvēji, kā arī Krievijas filmu klasika, kura joprojām ir ļoti populāra.

Rutor

Rutor ir lielākā un populārākā atvērtā tipa Krievijas torrentu lapa bez reģistrācijas. Šajā lapā atrodami visi populārākie failu veidi, kā filmas, seriāli, mūzika. Rutor lapai nesen bija dažas tehniska rakstura problēmas, bet šobrīd tā darbojas bez traucējumiem zem vairākiem domēniem.

Fast Torrent

Fast Torrent ir liela atvērta tipa Krievijas torrentu lapa, kurā ir atrodami viss ko vien sirds kāro un to var lejupielādēt bez reģistrācijas. Šī portāla lietotāji aktīvi raksta viedokli par redzētajām filmām, kā arī ir pieejams aktīvs forums.

Torrentino

Torrentino ir vien no lielākajiem krievu torrentu trakeru lapām, kurā var lejupielādēt torrentus bez reģistrācijas. Šī lapa piedāvā filmas, TV raidījumi, grāmatas, mūzika un dažāda programmatūra. Papildus torrentiem Torrentino lapā iespējams arī noskatīties dažus video failus tiešsaistē bez lejupielādes.

Tfile

Tfile.co ir Krievijas foruma bāzēts torrentu trakers, kurā ir pieejami torrenti bez reģistrācijas krievu valodā. Pieejams plašs katalogs, kurā iespējams atrast filmas, multfilmas, mūziku, spēles vietējā krievu valodā, kā arī ārzemju torrentus.

Torrent-Games

Torrent-Games ir lielākais spēļu bitorrent trakers Krievijā. Tā plašais torrentu katalogs, kurš regulāri tiek papildināts ar jaunākam spēlēm, ir sadalīts pa spēļu, veidiem un platformām kurām šīs spēles ir paredzētas.

MegaShara

Torrentu trakeru lapa Megashara piedāvā lielu katalogu ar spēļu, mūzikas un kino filmu torrentiem. Šis Krievijas trakerim ir plašs reģistrēto lietotāju skaits, kas nodrošina ātru failu lejupielādi.

Tapochek

Tapochek ir Krievijas spēļu torrentu trakers, kura sākotnējā specializācija bija datorspēļu un spēļu konsoļu saturs. Šajā lapā iespējas atrast jaunākās spēles, kas nesen iznākušas, kā arī vecākas, kuras bija populāras pirms kāda laika.

HDClub

Kino torrent trakers HDClub piedāvā lielu daudzumu video satura. Filmas, animācijas filmas, seriāli, mūzikas video torrenti un dokumentālās filmas pieejamas gan krievu valodā, gan augstā HD kvalitātē.

HDReactor

HDReactor ir ērts ar lielu katalogu kreivu torrentu trakers, kur var lejupielādēt torrentus bez reģistrācijas. Šī lapa piedāvā augstas kvalitātes saturu, kā arī HDTV un Blu-Ray filmas, seriālus un daudz citas satura.

Torrent Baza

Torrent Baza Krievijas torrentu trakers, kurš piedāvā daudz dažādu torrentu failu lejupielādi bezmaksas. Labi strukturēts katalogs ļauj izvēlēties no plašā sortimenta sev tīkamāko filmu, mūziku vai spēli.

RiperAM

RiperAM ir universāls bitorrent trakers, kurš piedāvā visa veida torrentus krievu valodā bezmaksas. Torrentus iespējams lejupielādēt gan reģistrēti lietotāji, gan nereģistrēti, bet pirms tas tiek darīts ir jānoskatās vairākas reklāmas.

PiratBit

PiratBit ir bitorrent trakers, kurš piedāvā visas populārākās torrentu failu apmaiņas portālu kategorijas. Lejupielādē jaunākās filmas, spēles vai mūziku. Šim trakerim ir vairāku miljonu apmeklētāju bāze.

Anidub

Anidub ir viens no lielākajiem Anime satura lapām Krievijā, kura piedāvā arī savu torrentu trakeri, kurā reģistrētie lietotāji var lejupielādēt jaunākos animācijas filmas un citu anime saturu.

Top Torrent

Top Torrent trakerī ir visas populārākās torrentu lapu kategorijas, kā filmas, spēles, mūzika. Šī lapa ir viegli pārvaldāma un torrentus var lejupielādes visi reģistrēti lietotāji bez maksas.

RUS-media

RUS-media ir filmu specializēta torrentu lapa, kuru piedāvā arī dažādus citus failus veidus lejupielādei, kā mūziku, programmatūru un spēles. Torrentu failus iespējams iegūt bezmaksas un bez reģistrācijas torrentu trakerī.

Free Torrents

Free Torrents ir foruma bāzēts torrentu trakers, kurām, iespējams, izdosies atrast tādus torrentus, kuri nav atrodami citos daudz populārākos trakeros. Šajā lapā ir atrodamas jaunākās filmas, mūzika un biznesa programmatūra.

RG football

RGFootball bitorrent trakeris ir īpaši izveidots dažādu sporta sacensību video torrentu lejupielādei. Tā torrentu katalogā paŗsvarā atrodas Krievijas un Eiropas futbola maču ieraksti augstā kvalitātē, kā arī ir atrodami daudz dažādi citi sporta veidi, kā hokejs, teniss, basketbols u.c.

RapidZona

Rapidzona torrentu trakeri atrodami torrenti bez reģistrācijas. Plašs pieejamo Rapidzona torrentu katalogs ar dažādām kategorijām, kā mūzika, filmas, TV seriāli un citi...

SoundPark

SoundPark ir mūzikas portāls, kura paspārnē ir arī torrentu trakers, kurš piedāvā lielu torrentu failu krātuvi ar iespēju lejupielādēt populāro Krievijas izpildītāju vai ārzemju mūziku bez reģistrācijas.