Latvijas torrenti

Kvalitatīvs Latvijas torrentu trakeru saraksts, kurš regulāri tiek atjaunots. Atrodi sev tīkamāko torrentu lapu un lejupielādē failus vai meklē filmas online OnlineFilmas.lv lapā. Latviešu dziesmas, multfilmas, mūzikas un filmu torrenti latviešu valodā vai kādā citā sev vēlamā valodā.

2024. gada Latvijas torrentu saraksts
Nr. Nosaukums Adrese Reģistrācija Statuss
1. FileBase.ws http://www.filebase.ws Ir Strādā
2. Fano.in http://www.fano.in Ir Strādā
3. InPeril.net http://www.inperil.net Ir Strādā
4. QuantRip.net http://quantrip.net Ir Strādā
5. 8Club.org http://www.8club.org Ir Strādā
6. AnimeClub.lv http://animeclub.lv Ir Nestrādā
7. Torrenti.lv http://www.torrenti.lv Nav Nestrādā
8. TLV.cc http://www.tlv.cc Nav Nestrādā
9. Outlaw.lv http://www.outlaw.lv Ir Nestrādā
10. Newoutlaw.org http://newoutlaw.org Ir Nestrādā
11. Advbt.lv http://www.advbt.lv Ir Nestrādā
12. Hacker.lv http://torrent.hacker.lv Ir Nestrādā
13. FileBase.lv http://www.filebase.lv Ir Nestrādā
14. BitHack.lv http://bithack.lv Ir Nestrādā
15. Danger.lv http://www.danger.lv Ir Nestrādā
16. File.lv http://file.lv Ir Nestrādā
17. Torrents.lv http://www.torrents.lv Ir Nestrādā
18. Fat.lv http://fat.lv Ir Nestrādā
19. XBiTZ.org http://www.xbitz.org Ir Nestrādā
20. DoubleLayer.lv http://www.doublelayer.lv Ir Nestrādā
21. MegaFilm.lv http://www.megafilm.lv Ir Nestrādā
22. FileBox.lv http://filebox.lv Ir Nestrādā
23. Deep.lv http://tracker.deep.lv Ir Nestrādā
24. Shadow.lv http://shadow.lv Ir Nestrādā
25. Decoder.lv http://decoder.lv Ir Nestrādā
26. Filebag.org http://filebag.org Ir Nestrādā
27. Fano.lv http://www.fano.lv Ir Nestrādā

Latviešu torrentu lapas

Šobrīd Latviešu torrentu trakeru lapu skaits ir krasi sarucis, tomēr ir arī veiksmīgi piemēri, kuri spējuši nodrošināt savu darbību vairāku gadu garumā, lai piedāvāt dažādu failu apmaiņu bez pārtraukumiem.

FileBase.ws

Lielākais pēc reģistrēto lietotāju skaita Latvijas krievvalodīgo auditorijas portāls. Falebase.ws ir atrodamas multfilmas, seriāli, mūzika, programmatūra un torrentu filmas krievu valodā, kā arī dažādi citi krievu torrenti.

Fano.in

Fano.in Latvijas torrentu trakeris sniedz iespēju lejupielādēt torrentu filmas latviešu valodā, kā arī ir pieejami dažādi citi Latvijas torenti - multfilmas, mūziku (dziesmas torrenti). Tā katalogs piedāvā arī plašā skaitā torrentus angļu un krievu valodā. Lapas adrese: fano.in

InPeril.net

InPeril.net ir viens no senākajiem un dzīvotspējīgākajiem torrentiem Latvijā. Tas sāka savu darbību 2009. gadā un līdz pat šai dienai piedāvā mūziku, filmas, multfilmas un citi torrenti latviešu valodā, protams, kopā ar angļu un krievu valodas saturu. Lapas adrese: inperil.net

Latvijas torrenti

QuantRip.net

Latvijas torrentu trakers kurš piedāvā reģistrētajiem lietotājiem lejupielādēt mūziku, filmas un multfilmas latviešu valodā augstā kvalitātē, kā arī citus failus. Šis portāls lepojas ar to, ka piedāvā failus tikai un vienīgi Latviešu valodā. Lapas adrese: quantrip.net

8Club.org

8club.org ir Latvijas torrentu trakers kurš piedāvā reģistrētajiem lietotājiem lejupielādēt filmas, mūziku un multfilmas latviešu valodā augstā kvalitātē, kā arī plašu saturu krievu valodā. Lapas adrese: 8club.org

Latvijas torrentu vēsture

Kopš 2009. gada Latvijas varas iestādēs sāka cīnīties ar autortiesību pārkāpumiem, kas veicināju vairāku lielu un populāru Latvijas torrentu trakeru slēgšanu. Dažādi portāli mēģināja adoptēties jauniem izaicinājumiem un pārreģistrēties zem citiem domēniem un izmantot attālinātus serverus lapas darbībai. Tomēr, ne visiem Latviešu torrentiem izdevās izdzīvot.

Latviešu torrentu skaits (2005. - 2016. gads)

Latvijas torrenti - grafiks

Grafika redzam, ka Latvijas torrentu vēsturē ziedu laiks bija no 2006. līdz 2009. gadam, kurā bija lielākais skaits atvērto torrentu lapu. Tomēr 2009. gads bija lūzuma punkts un portālu skaits samazinās gadu no gada.

Torrenti.lv

Torrenti.lv ir viens no retajiem portāliem, kur varēja apmanīties ar latviešu torrentiem bez reģistrācijas un ratio uzskaites, kā arī bez maksas. Ar šādu pieeju šis trakeris ieguva ļoti ātru atpazīstamību un ierindojās Latvijas torrentu saraksta virsotnē.

TLV.cc

TLV.cc ir jaunā adrese Latvijas Torrenti.lv resursam. Šī torrentu krātuve turpināja savu darbību pēc iepriekšējā LV domēna slēgšanas. Joprojām te varēja lejupielādēt visus torrentus bez reģistrācijas.

Outlaw.lv

Outlaw Latvijas torrentu trakeris bija darbojies kopš 2006. gada un pietiekoši ātri ierindojās Latvijas torrentu sarakstā TOP 10 pozīcijās. Šim trakerim bija noteikt maksas reģistrācija, bet bija pieejami Latviešu torrenti un ārzemju torrentu lejupielādes.

Newoutlaw.org

Newoutlaw.org ir jaunā Latvijas Outlaw.lv torrentu adrese. Tam bija maksas reģistrācija, kā arī uzturoties šajā sistēmā nedrīkstēja būt pasīvam, lai iegūtu tiesības lejupielādēt mūzikas vai filmu torrentus angļu, latviešu vai krievu valodās.

Advbt.lv

Advanced BitTorrent Tracker (ADVBT) bija viens no ilgdzīvotājiem. Tā katalogā izveidotas īpašas filmu, TV, subtitru kategorijas ar failiem latviešu valodā. ADVBT katalogā bija atrodamas arī multfilmas un Latviešu dziesmu torenti.

Hacker.lv

Hacker.lv bija viens no lielākajiem vietējiem BitTorent resursiem krievvalodīgai auditorijai. Filmu torrenti krievu valodā un citi krievu torrenti bija pieejami portāla reģistrētajiem lietotājiem.

FileBase.lv

FileBase.lv bija viens no lielākājiem pēc reģistrēto lietotāju skaita Latvijas krievvalodīgo auditorijas portāls, kurš pakāpeniski audzēja savu auditoriju. Šis resurss sniedz lielu daudzumu filmu krievu valodā, kā arī daudzus citus krievu torrentus.

BitHack.lv

BitHack.lv bija viens no populārākajiem Latvijas torrentu trakeriem. Šim trekerim bija pietiekoši plašs lejupielādējamo failu katalogs, kurš katru dienu tika papildināts ar jauniem filmu, mūzikas vai spēļu torrentiem.

Danger.lv

Otrs senākais Latvijas torrentu trakeris Danger.lv, kurš sāka savu darbību 2005. gadā, ar ievērības cienīgu aktīvu reģistrēto lietotāju skaitu un kvalitatīvu starptautisku resursu krātuvi, tai skaitā arī Latviešu torenti.

File.lv

File.lv bija lielākais un senākais BitTorent torrentu resurss Latvijas krievvalodīgai auditorijai ar 20’000 reģistrētiem lietotājiem. Galvenokārt filmas krievu valodā, bet bija pieejami arī citi krievu torrenti.

Torrents.lv

Torrents.lv ir senākais Latvijas torrentu trakeris, kurš uzsāka savu darbību 2005. gada un sākotnēji bija ļoti populārs. Piedāvāja visdažādākos resursus: filmas, multfilmas, dziesmas, spēļu torrentus.

Fat.lv

Lielākais pēc reģistrēto lietotāju skaita Latvijas krievvalodīgo auditorijas portāls. To reģistrēto lietotājus skaits ir pārsniedzis 300’000 no kuriem liela daļa ir arī ārpus Latvijas robežām reģistrētie lietotāji.

XBiTZ.org

Viens no jauniesācējiem Latvijas torrentu trakeru lapām XBiTZ.org piedāvāja saviem ~17’000 reģistrētajiem lietotājiem dažādu saturu filmu torrenti, spēļu, mūzikas saturu latviešu, angļu un krievu valodā.

DoubleLayer.lv

DoubleLayer.lv bija viens no jaunākajiem Latvijas krievvalodīgo auditorijas trekereim ar 24’000 reģistrētiem lietotājiem. Torrentos bija atrodamas filmas krievu valodā, kā arī daudzi citi krievu torrenti.

MegaFilm.lv

MegaFilm.lv bija Latvijas krievvalodīgo auditorijas trakeris salīdzinoši nelielu skaitu reģistrētiem lietotajiem. Torrentos bija atrodamas pārsvarā filmas krievu un angļu valodā.

FileBox.lv

FileBox BitTorrent trakers saviem reģistrētajiem lietotājiem piedāvāja plašu filmu, mūzikas, spēļu un citu failu apmaiņas torrentu klāstu latviešu, krievu un angļu valodā.

Deep.lv

Deep.lv torrentu lapā reģistrētie lietotāji pārsniedza 14’000. Šajā vietnē varēja iegūt kvalitatīvas latviešu filmas un spēļu torrentus, tomēr tā nebija ļoti populāra.

Shadow.lv

Shadow.lv bija Latvijas krievvalodīgo auditorijas trekeris ar ievērības cienīgu reģistrēto lietotāju skaitu ~24’000. Torrentos bija atrodamas pārsvarā filmas labā kvalitātē krievu valodā.

Decoder.lv

Decoder.lv BitTorrent trakerim bija pieejami latviešu torrenti un plašs kreivu valodas saturs. Lapa uzsāka savu darbību 2007. gada un pēc diviem gadiem mēģināja pārcelties uz Mydecoder.org, tomēr tas nebija veiksmīgi un drīz lapa beidza savu eksistenci.

Filebag.org

Filebag.org bija salīdzinoši jauns Latvijas torrentu resurss, kurš lēnām ir audzējis savus reģistrētos lietotājus kopš 2009. gada. Torrentu trakers piedāvā visas populārākas torrentu kategorijas.

Fano.lv

Fano.lv Latvijas torrentu trakeris bija darbojies kopš 2006. gada un pietiekoši ātri ierindojās Latvijas torrentu sarakstā TOP 10 pozīcijās. Šim trakerim bija arī torrenti latviešu valodā un tie tika regulāri papildināti.

AnimeClub.lv

Viens no senākajiem Latvijas krievvalodīgo auditorijas torrentu lapa. Šis resurss sniedz lielu daudzumu Anime satura. Šis torentu resurss sāka savu darbību 2009. gadā.