Pasaules lielākie torrenti bez reģistrācijas

Kvalitatīvs torrentu trakeru saraksts, kurā ir atrodami 2018. gada pasaules populārākie torrenti bez reģistrācijas. Torrentu lapu informācija regulāri tiek atjaunots ar jaunākajām torrentu lapu adresēm un citu noderīgu informāciju, ņemot vērā to biežo atrašanās vietu maiņu. Atrodi sev piemērotāko trakeru bez reģistrācijas un lejupielādē dziesmas, multfilmas, mūzikas un filmu torrentus.

2018. gada pasaules lielāko torrentu saraksts
Nr. Nosaukums Adrese Lietotāji Statuss
1. The Pirate Bay https://thepiratebay.org 290M Strādā
2. YTS https://yts.am 115M Strādā
3. RARBG http://rarbg.to 113M Strādā
4. 1337X http://1337x.to 90.5M Strādā
5. Torrentz2 https://torrentz2.eu 61.5M Strādā
6. EZTV https://eztv.ag 47.2M Strādā
7. LimeTorrents https://limetorrents.cc 28.9M Strādā
8. Torrent Downloads https://torrentdownloads.me 18.5M Strādā
9. Torrents.me https://torrents.me 18.5M Strādā
10. DemonoID https://www.demonoid.pw 15.4M Strādā
11. Zooqle https://zooqle.com 14.9M Strādā
12. iDope https://idope.se 11.3M Strādā
13. TorLock https://torlock.com 7.7M Strādā
14. YourBittorrent https://yourbittorrent.com 6.9M Strādā
15. TorrentFunk https://torrentfunk.com 6.9M Strādā
16. isoHunt https://isohunts.to 2.2M Strādā
17. Mininova http://mininova.org 1.2M Strādā
18. ExtraTorrent http://extratorrent.cc - Nestrādā
19. KickassTorrents https://kat.cr - Nestrādā
20. Torrentz http://torrentz.eu - Nestrādā

* Apmeklējuma dati no Similarweb.com

Pasaules labākās torrentu lapas

Pasaules vadošās torrentu trakeru lapu skaits dinamiski mainās īsā laika periodā. Dažādu valstu varas iestādes mēģina cīnīties ar autortiesību pārkāpumiem, tomēr ir arī veiksmīgi piemēri, kuri spējuši nodrošināt savu darbību vairāku gadu garumā, lai piedāvāt dažādu failu apmaiņu bez pārtraukumiem. Pārsvarā visu lielāko trakeru torrentu lejupielāde tiek piedāvāta bez reģistrācijas apmeklētajā lapā.

The Pirate Bay

The Pirate Bay ir viena no viss populārākajām torrentu lapām. Tā piedāvā ļoti vienkāršotu failu meklēšanu un mūzikas, dator programmu, filmu torrentu lejupielādi bez nepieciešamības reģistrēties.

YTS

YTS torrentu lapa kļuva par klonu vienlaicīgi ar YIFY torrentu lapas slēgšanu. YTS torrenti piedāvā kvalitatīvu filmu lejupielādi ar ļoti labi strukturētu katalogu kurā ir atrodami filmu apraksti, attēli un filmu treileri un daudz citas noderīgas informācijas.

Labākie torrenti bez reģistrācijas

RARBG

RARBG lapa sāka savu darbību, kā Bulgārijas torrentu trakers un spējis kļūt par milzīgu starptautisku tīklu. RARBG torrentu galvenais uzsvars ir uz kvalitāti, tāpēc bieži vien pirms lejupielādē kaut ko ieskaties uz tā faila izmēru.

1337X

1337x torrentu lapa piedāvā plašu lejupielādējamo failu klāstu, audio, video, spēļu un citus torrentus labi strukturētā katalogā. Tā katalogs nav tik plašs kā vairāk pazīstamajiem torrentu lapām, tomēr te iespējams atrast arī retākus failus.

Torrentz2

Torrentz2 šobrīd ir viena no populārākajām torrentu meklēšanas lapām bez reģistrācijas. Torrentz2 datubāze atrodas liels daudzums torrentu informācijas no daudz dažādiem torrentu trakeriem no visas pasaules, kas nodo iespēju atrast jebkuru sev interesējošu failu.

EZTV

EZTV torrentu trakers kurš sācis savu darbību tālajā 2005. gadā ir ar raibu vēsturi. Šis torrenta trakera galvenā specializācijā ir TV satura torrenti, kuri tiek piedāvāti gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem lietotājiem.

LimeTorrents

LimeTorrents torrent lapas ir parādīt torrenta dzīvotspēju pirms tā lejupielādes. LimeTorrents ļoti precīzi norāda šo svarīgo torrenta informāciju.

Torrent Downloads

Torrent Downloads torrent lapa pēc izskata ļoti atgādina KAT lapu, tikai ar nedaudz izmanītām krāsām dizainā. Šī lapa sniedz ātru un efektīvu torrentu meklēšanu.

DemonoID

DemonoID ir foruma bāzēta torrentu lapa, kurā ir apkopoti tikai kvalitatīvākie torrenti. Torrentus iespējams lejupielādēt visi bez reģistrācijas, bet ja ir velme iesaistīties foruma darbībā būs jāreģistrējas.

iDope

iDope ir salīdzinoši jauna torrentu meklēšanas lapa ar īpaši vienkāršotu dizainu. Tai ir pieejama arī mobilā un planšetdatoru aplikācija īstiem P2P failu apmaiņas faniem, kas ļauj ērti meklēt torrentus arī pārvietojoties.

TorLock

TorLock torrent lapā iespējas iegūt torrent bez reģistrācijas. TorLock lapai ir aktīva administrācijas komanda, kura cenšas pasargāt lapas apmeklētājus no nekvalitatīviem failiem, kas padara šo lapu par vienu no labākām starp atvērtā tipa torrentu meklētājiem.

YourBittorrent

YourBittorrent torrentu meklētājs ir spēcīgs, ātrs, drošs un bezmaksas. Tā datubāze vienmēr var atrast augstas kvalitātes mūziku un filmu torrentus.

TorrentFunk

TorrentFunk ir viena no labākām torrentu lapām, ja ir nepieciešams drošu torrentu failu lejupielāde. Lapas uzticamās personas apstiprina faila kvalitāti ar speciālu ikonu.

isoHunt

isoHunt ir populāra torrentu lapa, kura kataloga ir labi strukturēti filmu torrenti. Filmas iespējams meklēt gan pēc aktieriem, gan pēc to nosaukumiem.

Mininova

Mininova torrentu lapai ir ātra lapas ātrdarbība ar lietotājam draudzīgu interfeisu. Mininova torrentu datubāzē ir liels daudzums ar video, audio un spēļu torrentiem.

Torrentu lapas, kuras vairs nedarbojas

Vairākas pasaules līmeņa torrentu lapas mēģināja adoptēties jauniem izaicinājumiem un pārreģistrēties zem citiem domēniem un izmantot attālinātus serverus lapas darbībai. Tomēr, ne visiem torrentu trakeriem izdevās izdzīvot.

ExtraTorrent

ExtraTorrent uzsācis savu darbību 2006. gadā un pakāpeniski ir uzaudzējis savu auditoriju līdz pasaules lielākajai torrentu lapai. Šis portāls var lepoties ar lielisku informatīvu katalogu, kurā var novērtēt failu kvalitāti pirms to lejupielādēt.

KickassTorrents

KickassTorrents (īsais nosaukums KAT) trakeris atradās pasaules torrent lapu augšgalī kopš 2014. gada. Tā bija apmeklētāka torrent lapa daudzās pasaules valstīs, piedāvājot plašu torrentu klāstu ar efektīvu meklēšanas sistēmu. KickassTorrents lapu dienā apmeklēja vairāki miljoni lietotāju.

Torrentz

Torrentz bija viena no lielākajām torrentu meklēšanas sistēmām vairākus gadus. Atšķirībā no parastām torrentu lapām, šī nesaturēja nekādus fails, bet tikai kalpoja kā meklēšanas rīks, kas savukārt novirzīja lietotāju uz oriģinālo trakeru, kur pats torrenta fails bija atrodams.

Kā arī pārtrauca darbību: BitSnoop